zobrazit
skrýt zavřít

Přihlášení uživatele

 

zapomněl jsem heslo...

Prodej a servis automobilů

Již od roku 1991 zastupujeme vozy značky Škoda nejenom na tuzemském trhu ale i v zahraničí. V roce 1996 jsme svoji činnost výrazně kvalitativně posunuli výstavbou jednoho v té době z největších a vzorových autocenter pro vozy Škoda nejen v ČR - Autocentra KEI v Brně-Vinohradech. Přední pozici v prodeji v rámci České republiky jsme využili v neustálém zvyšování služeb našim zákazníkům. Kromě Autocentra K.E.I na Vinohradech provozujeme i HK auto na Olomoucké ulici v Brně.

image - 162x162image - 100x100

image - 100x100

image - 100x100

Autocentrum K.E.I.

Zastupujeme prodej a servis značky Škoda a servis značek Volkswagen a Seat, kde máme oficiální servisní smlouvu, provádíme tedy garanční opravy, pravidelné prohlídky a veškeré opravy garantované kvality.

Jako jedni z prvních firem našeho oboru a obchodníků koncernu Volkswagen jsme získali certifikát ISO 9001, který bez problémů nadále obhajujeme a doplňujeme vlastním interním auditem kvality služeb ve všech oblastech činnosti.

V oblasti prodeje vozů jsme si díky mnohaletým zkušenostem vytvořili tým prodejců, který dokáže každému zákazníkovi poradit s výběrem vozu dle jeho potřeb. A nejen s výběrem vozu, ale i s financováním a pojištěním, kde spolupracujeme s nejlepšími společnostmi v oboru a dokážeme zajistit individuálně nejvýhodnější nabídku. Samozřejmostí je pro nás vyřízení všech formalit spojených s uvedením vozu do provozu - přihlášení vozu na registru vozidel, zajištění dálniční nálepky, vyřízení povinného ručení, vystavení zelené karty atd.
Nabízíme taktéž možnost vyřízení všech náležitostí spojených s prodejem včetně předání vozu přímo u vás nebo v místě, které vám bude vyhovovat.

Servisní zázemí splňuje nejmodernější požadavky v rámci vybavení, diagnostiky a kvality personálu s důrazem na potřeby zákazníka. Dokladem je i to, že naše autolakovna je jako jediná na jižní Moravě autorizovaná k poskytování doživotní záruky na lak, stejně jako naše výsledky v nezávislých průzkumech spokojenosti zákazníků. Součástí servisu je, kromě mechanické dílny, veškeré diagnostiky a měření, autoelektrikáře, čalouníka, klempírny a lakovny také pneuservis včetně moderního skladu pro pneumatiky zákazníků.
Při pobytu vašeho vozu v servise vám samozřejmě můžeme poskytnout náhradní vůz za zvýhodněnou sazbu.Nezbytnou součástí našeho areálu je prodej ojetých vozů, kde garantujeme naprosto solidní jednání při výkupu i prodeji. Využíváme servisního zázemí a tím jsme schopni auta našich klientů zhodnotit s minimálními náklady pro klienta. Samozřejmostí je možnost protiúčtu při koupi nového vozu. Naše firma je součástí programu kvalitních ojetých vozů Škoda Plus, máme díky tomu i zajímavou nabídku málo ojetých referenčních a předváděcích vozidel.

Samozřejmostí jsou i u ojetých vozů velmi výhodné podmínky financování a pojištění.

V našem areálu na Vinohradech naleznete, kromě prodeje nových vozů, ojetých vozů, servisu, klempírny, lakovny a pneuservisu, i mycí linku, včetně ručního mytí a čištění interieru, s obsluhou a posezením, s možností občerstvení a nákupu autodoplňků. Dále se zde nachází čerpací stanice s nejnižší cenou pohonných hmot v Brně.

Odkazy:


Naše loga:

image - 205x30image - 205x30image - 205x54